foto

Niżej omawiamy co poniektóre z tych najbardziej

Sprawdzone środki w zwalczaniu chorób zbóż Wyniszczające choroby zbóż są dużym kłopotem dla rolników, którzy żyją z upraw i plonów. Niektóre z nich, takie jak zaraza poprzez tiofanat metylowy w rzepaku i choroby wirusowe, muszą być leczone, zanim pojawią się znacznie bardziej zaawansowane objawy, bo tylko w ten sposób możemy mieć jakąkolwiek szansę ocalić potencjał plonu. Wykorzystanie profilaktycznych rozwiązań intensyfikujących wytrzymałość zboża.

Zobacz więcej ...

foto

• terminowe sadzenie

Sprawdzone środki w profilaktyce chorób zboża Wyniszczające choroby zbóż są wielkim problemem dla rolników, którzy żyją z upraw i plonów. Niektóre z nich, takie jak zaraza poprzez tiofanat metylowy preparaty oraz choroby wirusowe, muszą być leczone, nim pojawią się znacznie bardziej zaawansowane objawy, bo wyłącznie.

Zobacz więcej ...

foto

• obserwacja obecności azotu

Sprawdzone działania w zwalczaniu chorób zboża Wyniszczające choroby zbóż są gigantycznym kłopotem dla rolników, którzy żyją z upraw i plonów. Co poniektóre z nich, takie jak zaraza przez Tiofanat metylowy 500 sc i choroby wirusowe, muszą być leczone, nim pojawią się o wiele bardziej zaawansowane objawy, ponieważ tylko w ten sposób można mieć szansę ocalić potencjał zbioru. Zastosowanie.

Zobacz więcej ...